All Products
-
BRUNO BiaginiThe quality and style of the product are my favorite. SUNC fully meets my needs for the product. The yard at home is beautiful and the family likes it. -
Maria GravdalA trusted factory ! I love it,the design and sales are great, the product production and transportation process are good, and we will continue to cooperate -
Marta Jimenez PedersenThe quality is too good, it’s my dream pergola, it’s easy to install, and it’s also convenient to use fully automatic
Contact Person :
Jessie
Phone Number :
15317096971
WhatsAPP :
+8615317096971
Keywords [ aluminum outdoor louvered pergola ] match 301 Products.
RGB Light Motorized Aluminum Pergola Gazebo With Outdoor Zipscreen Roller Blinds
| Item: | Pergola Canopy |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy Pergola |
| Color: | Black ; White ; Gery ;customized Color |
| Size: | 10' × 12' ; 10' × 10' ;10' × 13' ;customized Size |
| Modorn Style: | RGB Light Design |
Customized Motorized Aluminum Pergola For Outdoor Swimming Pool Area
| Product Item: | Motorized Aluminium Pergola |
|---|---|
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
| Applicable Scene: | Pergola For Outdoor Swimming Pool |
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
Modern 2.5mm Open Roof Automatic Insulated Aluminum Pergola
| Name: | Outdoor Motorized Aluminium Pergola Waterproof Louver Roof System |
|---|---|
| Application: | Arches, Arbours, Garden Pergolas |
| Material: | Aluminum Alloy |
| Aluminum Thickness: | 2.0mm-3.0mm Garden Bioclimatic Aluminium Pergola |
| Frame Finishing: | Powder Coated |
Retractable Motorized Aluminium Pergola Bioclimatic With Outdoor Roller Blinds
| Product Name: | Motorized Aluminium Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy Pergola |
| Color: | White,customized |
| Size: | 4x4 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ; Customized |
| Roof Material Details: | Steel Louver |
Manual Garden Outdoor Aluminium Pergola Rodent Proof With Zip Screen
| Item: | Manual Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy Pergola |
| Color: | Grey,black,white,customized |
| Roof Type: | Hardtop |
| Roof Material Details: | Steel Louver |
12" X 12" Aluminium Pergola With Aluminium Alloy 6063 Louver Blades And Drainage System
| Product Item: | Aluminium Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6073 |
| Color: | Grey ; White ; Black ; Customized Color |
| Size: | 10' × 12' Motorized Aluminium Pergola |
| Style: | Modern Motorized Aluminium Pergola |
Outdoor Custom Motorized Aluminium Pergola Louvred Roof With RGB Light
| Item: | Motorized Aluminium Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6073 Motorized Aluminium Pergola |
| Color: | Grey ; White ; Black ; Customized Color |
| Size: | 10' × 10' ; 10' × 13' ;12' × 20' ;10' × 20' |
| Style: | Modern Motorized Aluminium Pergola |
10" X 10" Outdoor Patio Roof Motorized Aluminum Pergola With Zip Screen Blinds
| Item: | Aluminium Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6073 Motorized Aluminium Pergola |
| Color: | Grey ; White ; Black ; Customized Color |
| Size: | 10' × 10' Aluminium Pergola |
| Style: | Modern Motorized Aluminium Pergola |
Adjustable Louvered Roof Motorized Aluminum Pergola 6063 T5
| Item: | Pergola Patio |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6063 T5 |
| Color: | White , Black ; Gery ;brown ;customized Size |
| Product Size: | 5X3m , 3X4m , 4X4m ; Customized Szie |
| Style: | Retractable Louvered Pergola |
Waterproof Motorized Aluminium Pergola Remote Control Outdoor Grey Pergola for Swimming Pool
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
|---|---|
| Applicable Scene: | Pergola For Outdoor |
| Product Item: | Aluminium Pergola |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |


