All Products
-
BRUNO BiaginiThe quality and style of the product are my favorite. SUNC fully meets my needs for the product. The yard at home is beautiful and the family likes it. -
Maria GravdalA trusted factory ! I love it,the design and sales are great, the product production and transportation process are good, and we will continue to cooperate -
Marta Jimenez PedersenThe quality is too good, it’s my dream pergola, it’s easy to install, and it’s also convenient to use fully automatic
Contact Person :
Jessie
Phone Number :
15317096971
WhatsAPP :
+8615317096971
Keywords [ aluminum extruded motorized pergola systems ] match 189 Products.
Sunc Outdoor Waterproof Motorized Pergola Systems Aluminum Extruded
| Item: | Outdoor Louvered Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy Pergola |
| Color: | Custom Color |
| Feature1: | Easily Assembled Pergola |
| Feature2: | ECO FRIENDLY, Renewable Sources |
Waterproof Manual Motorized Pergola Extruded Garden Aluminum Gazebo
| Item: | Outdoor Louvered Pergola Aluminium |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy Pergola |
| Color: | Custom Color |
| Feature1: | Easily Assembled Pergola |
| Feature2: | ECO FRIENDLY, Renewable Sources |
OEM Louvred Roof Pergola Aluminum Retractable Canopy Pergola
| Name: | Outdoor Motorized Aluminium Pergola Waterproof Louver Roof System |
|---|---|
| Application: | Arches, Arbours, Garden Pergolas |
| Material: | Aluminum Alloy |
| Aluminum Thickness: | 2.0mm-3.0mm Garden Bioclimatic Aluminium Pergola |
| Frame Finishing: | Powder Coated |
Customized Outdoor Modern Motorized Aluminum Roof Garden Pergola
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
|---|---|
| Product Item: | Aluminium Pergola |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
| Applicable Scene: | Pergola For Outdoor |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
Waterproof Outdoor Roller Blinds Motorized Pergola With Aluminium Shutter
| Item: | Pergola Accessories |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy |
| Color: | Grey,black,white,customized Color |
| Size: | Customized Szie |
| Style: | Motorized Louvered Aluminium Pergola |
10' × 13' Aluminum Outdoor Louvered Pergola Deck Garden Patio Gazebo With Adjustable Roof
| Material: | Aluminum Alloy Manual Louvered Pergola |
|---|---|
| Product Name: | Manual Louvered Pergola |
| Product Color: | Grey,customized Manual Louvered Pergola |
| Size: | 10' × 13' Manual Louvered Pergola |
| Roof Material Details: | Steel Louver |
Gazebo Louver Aluminum Pergola Aluminum Outdoor Manual Pergola Windproof
| Item: | Manual Aluminium Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy Pergola |
| Color: | Custom Color |
| Feature1: | Secure And Movable |
| Feature2: | ECO FRIENDLY, Renewable Sources |
Blade 260mm Louvered Pergola System Free Design Witn Blinds Aluminum Adjustable
| Color: | Grey,white,customized |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy |
| Name: | Aluminum Adjustable Roof Pergola System Free Design Witn Blinds |
| Blade: | 260mm |
| Size: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
Windproof Motorized Louvered Aluminum Pergola Outdoor Garden Roller Blinds
| Item: | Motorized Aluminium Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6073 Pergola |
| Color: | Grey,black,white,customized Color |
| Size: | 3X3m ;3x4m ; 3x5m ;Customized Szie |
| Style: | Motorized Louvered Aluminium Pergola |
Garden Building Outdoor Motorized Aluminum Pergola White DIY 3x3 3x4
| Item: | Motorized Aluminium Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6073 Pergola |
| Color: | Grey,black,white,customized Color |
| Pergola Size: | 4x4 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ; Customized Szie |
| Style: | Modern Motorized Aluminium Pergola |


