All Products
-
BRUNO BiaginiThe quality and style of the product are my favorite. SUNC fully meets my needs for the product. The yard at home is beautiful and the family likes it. -
Maria GravdalA trusted factory ! I love it,the design and sales are great, the product production and transportation process are good, and we will continue to cooperate -
Marta Jimenez PedersenThe quality is too good, it’s my dream pergola, it’s easy to install, and it’s also convenient to use fully automatic
Contact Person :
Jessie
Phone Number :
15317096971
WhatsAPP :
+8615317096971
Keywords [ aluminum extruded motorized pergola systems ] match 189 Products.
5m X 3m Motorized Louvered Roof Aluminum Pergola Patio Outdoor
| Product Item: | Aluminium Pergola Patio |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy |
| Color: | Grey Motorized Aluminium Pergola |
| Size: | 5m X 3m Aluminium Pergola |
| Style: | Motorized Retractable Louvered Pergola |
Retractable Motorized Aluminium Pergola Bioclimatic With Outdoor Roller Blinds
| Product Name: | Motorized Aluminium Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy Pergola |
| Color: | White,customized |
| Size: | 4x4 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ; Customized |
| Roof Material Details: | Steel Louver |
Garden Building Motorized Aluminum Pergola Waterproof With Shutter Blinds 4X4m
| Item: | Aluminium Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6073 |
| Color: | Grey,black,white,customized Color |
| Size: | 4X4m ;Customized Szie |
| Style: | Modern Motorized Louvered Aluminium Pergola |
RGB Light Outdoor Motorized Aluminum Pergola 4X6m With Shutter Blinds
| Item: | Aluminium Pergola Outdoor |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6073 |
| Color: | Grey,black,white,customized Color |
| Size: | 4X6m ;Customized Szie |
| Style: | Modern Motorized Aluminium Pergola |
Custom 200mm Blade Adjustable Motorized Aluminum Pergola
| Name: | Outdoor Motorized Aluminium Pergola Waterproof Louver Roof System |
|---|---|
| Application: | Arches, Arbours, Garden Pergolas |
| Material: | Aluminum Alloy |
| Aluminum Thickness: | 2.0mm-3.0mm Garden Bioclimatic Aluminium Pergola |
| Frame Finishing: | Powder Coated |
3x3m Outdoor Aluminium Pergola Garden Building Motorized Louver Pergola Gazebo
| Product Name: | Aluminum Pergola Garden Building |
|---|---|
| Material: | Aluminium Pergola |
| Pergola Color: | Grey,black,white,customized |
| Roof Type: | Hardtop |
| Function: | Waterproof, Sunshade, Fire And Rust Protection |
Patio Outdoor Adjustable Louvered Roof Pergola Gazebo With Sun Shade Ziptrack Blinds
| Item: | Pergola Aluminum |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy Pergola |
| Color: | Grey,black,white,customized |
| Size: | 10' × 12' ; 10' × 10' ;customized |
| Style: | Adjustable Louvered Roof Pergola |
Louvered Motorized Aluminum Pergola Bioclimatic Outdoor 10 X 12 Ft
| Item: | Motorized Aluminium Pergola |
|---|---|
| Product Material: | Aluminum Alloy |
| Color: | Grey,black,white,customized |
| Roof Material Details: | Motorized Aluminium Pergola |
| Feature: | Protection From Sun, Rain And Wind |
10 X 13 Ft Motorized Aluminum Waterproof Louvered Pergola Outdoor
| Item: | Motorized Aluminium Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy |
| Color: | Grey,black,white,customized |
| Roof Material Details: | Motorized Aluminium Pergola |
| Feature: | Rodent Proof, Rot Proof Pergola |
Outdoor Motorized Aluminum Pergola Adjustable Retractable Louver With Zip Screen
| Product Item: | Motorized Aluminium Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy |
| Product Color: | Grey,black,white,customized |
| Roof Material Details: | Motorized Aluminium Louver Pergola |
| Product Feature: | Protection From Sun, Rain And Wind |


