All Products
-
BRUNO BiaginiThe quality and style of the product are my favorite. SUNC fully meets my needs for the product. The yard at home is beautiful and the family likes it. -
Maria GravdalA trusted factory ! I love it,the design and sales are great, the product production and transportation process are good, and we will continue to cooperate -
Marta Jimenez PedersenThe quality is too good, it’s my dream pergola, it’s easy to install, and it’s also convenient to use fully automatic
Contact Person :
Jessie
Phone Number :
15317096971
WhatsAPP :
+8615317096971
Keywords [ aluminum extruded motorized pergola systems ] match 195 Products.
SUNC 3x3m Wall-mounted Aluminium Manual Louvered Pergola Outdoor Windproof Sun Protection
| Product Item: | Manual Louvered Pergola |
|---|---|
| Product Material: | Wall-mounted Aluminium Pergolas |
| Color: | White Manual Louvered Pergola |
| Feature: | Wall-mounted Aluminium Pergolas |
| Room Space: | Garden Building,Outdoor |
SUNC 6x3m Manual Louvered Pergola Outdoor Aluminium Gazebo Windproof Sun Protection
| Item: | Aluminum Pergola |
|---|---|
| Product Material: | Aluminum Alloy Manual Louvered Pergola |
| Color: | Black |
| Feature: | Waterproof Winproof Manual Louvered Pergola |
| Product Feature: | Shading |
SUNC 6x3m White Aluminium Manual Louvered Pergola Outdoor Sun Protection Waterproof
| Product Item: | Manual Louvered Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy Pergola |
| Color: | White Manual Louvered Pergola |
| Feature: | Rodent Proof, Rot Proof Manual Louvered Pergola |
| Size: | 6x3m,Customized Size |
3x3m Outdoor Aluminium Manual Louvered Pergola Windproof Sun Protection
| Item: | Manual Louvered Pergola |
|---|---|
| Product Material: | Aluminum Alloy Pergola |
| Color: | Black,Grey,White |
| Feature1: | Secure And Movable |
| Feature2: | ECO FRIENDLY, Renewable Sources |
Horizontal Aluminum Sun Shade Louvers , Louvre Sun Shade Systems Fixed Electric Manual
| Name: | Horizontal Aluminum Aerofoil Sun Louver Fixed Electric Manual Control |
|---|---|
| Blade Width: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Thckness: | 1.0~3.0mm |
| Color: | Any RAL Or PANTONE Or Customized,Woodgrain,Bamboo |
| Control: | Remote / Manual Control |


