All Products
-
BRUNO BiaginiThe quality and style of the product are my favorite. SUNC fully meets my needs for the product. The yard at home is beautiful and the family likes it. -
Maria GravdalA trusted factory ! I love it,the design and sales are great, the product production and transportation process are good, and we will continue to cooperate -
Marta Jimenez PedersenThe quality is too good, it’s my dream pergola, it’s easy to install, and it’s also convenient to use fully automatic
Contact Person :
Jessie
Phone Number :
15317096971
WhatsAPP :
+8615317096971
Keywords [ aluminum outdoor garden pergola ] match 388 Products.
Motoried Retractable Roof Pergola Awning Garden Building Waterproof Patio
| Name: | Retractable Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy Pergola Awning |
| Fabric: | Polyester 850g/s.qm Retractable Pergola |
| Sail Material: | PVC Pergola Awning |
| Added Features:: | LED Light Strips/Easily Assembly |
10" X 12" Diy Louvered Roof Outdoor Pergola Aluminium Waterproof Garden Patio
| Item: | Outdoor Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6063 T5 |
| Color: | White , Black ; Gery ;brown ;customized |
| Size: | 10" X 12" ; Customized Szie |
| Style: | Motorized Louver Roof Pergola |
RGB Light 12" X 20" Motorized Aluminum Pergola With Outdoor Ziptrak Blinds
| Item: | Pergola Canopy |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy Pergola |
| Color: | Black ; White ; Gery ;customized Color |
| Size: | 12' × 20' ' ;customized Size |
| Key Words: | Motorized Aluminium Pergola |
Outdoor Manual Louvered Pergola Patio Sunshade With Adjustable Hardtop Pergola
| Product Item: | Manual Louvered Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy Manual Louvered Pergola |
| Color: | Black Manual Louvered Pergola |
| Feature: | Aluminium Manual Louvered Pergola |
| Size: | 10' × 12' 10' × 10' Manual Louvered Pergola |
Adjustable Hardtop Rainproof Louvered Aluminum Pergola 10 X 13 FT For Deck Patio Yard
| Item: | Pergola Canopy |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy Pergola |
| Color: | Black ; Customized |
| Size: | 10' × 12' ; 10' × 10' ;10' × 13' ;customized |
| Style: | Adjustable Louvered Roof Pergola |
Waterproof Outdoor Motorized Aluminum Pergola Garden Gazebo Patio Roof Cover
| Product Item: | Outdoor Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6063 T5 |
| Color: | Dark Grey With Shiny Silver Traffic White And Customized Color According To RAL Color Number |
| Size: | 10" X 12" ;12" X 12" ; 10" X 10";Customized Szie |
| Style: | Motorized Louverd Pergola |
Garden Building Motorized Aluminum Pergola With Ziptrack Blinds Louver
| Item: | Motorized Aluminum Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy Pergola |
| Color: | Grey,black,white,customized Motorized Aluminum Pergola |
| Function: | Waterproof, Sunshade, Rain Production Aluminum Pergola |
| Commercial Buyer: | Restaurants, Hotels, Convenience Stores And Manufactory |
Customized Retractable Roof Pergola Motorized Operation For Wall Mounted Or Freestanding
| Operation: | Motorized |
|---|---|
| Function: | Rainproof,waterproof Aluminium Pergola |
| Installation: | Freestanding Or Wall-mounted |
| Color: | Customized |
| Added Features: | LED Light Strips/Easily Assembly |
Customized Motorized Aluminum Pergola For Outdoor Swimming Pool Area
| Product Item: | Motorized Aluminium Pergola |
|---|---|
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
| Applicable Scene: | Pergola For Outdoor Swimming Pool |
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
Customized Size Motorized Aluminum Pergola For Outdoor Swimming Pool
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
|---|---|
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |


