All Products
-
BRUNO BiaginiThe quality and style of the product are my favorite. SUNC fully meets my needs for the product. The yard at home is beautiful and the family likes it. -
Maria GravdalA trusted factory ! I love it,the design and sales are great, the product production and transportation process are good, and we will continue to cooperate -
Marta Jimenez PedersenThe quality is too good, it’s my dream pergola, it’s easy to install, and it’s also convenient to use fully automatic
Contact Person :
Jessie
Phone Number :
15317096971
WhatsAPP :
+8615317096971
Keywords [ aluminum outdoor garden pergola ] match 388 Products.
Rain Sensor Hidden Drainage Electric Automatic Aluminum Roof Pergola
| Name: | Outdoor Motorized Aluminium Pergola Waterproof Louver Roof System |
|---|---|
| Application: | Arches, Arbours, Garden Pergolas |
| Material: | Aluminum Alloy |
| Aluminum Thickness: | 2.0mm-3.0mm Garden Bioclimatic Aluminium Pergola |
| Frame Finishing: | Powder Coated |
SUNC PVDF 3.0mm Outdoor Foldable Modern Aluminum Pergola
| Name: | Outdoor Motorized Aluminium Pergola Waterproof Louver Roof System |
|---|---|
| Application: | Arches, Arbours, Garden Pergolas |
| Material: | Aluminum Alloy |
| Aluminum Thickness: | 2.0mm-3.0mm Garden Bioclimatic Aluminium Pergola |
| Frame Finishing: | Powder Coated |
Garden Motorized Aluminum Pergola Accessories Outdoor Patio Louvres
| Item: | Pergola Accessories |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy |
| Color: | Grey,black,white,customized Color |
| Size: | Customized Szie |
| Style: | Motorized Louvered Aluminium Pergola |
3X4 Garden Aluminium Pergola Outdoor Motorized Louver Blades With Zip Screen
| Item: | Aluminium Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6073 |
| Color: | Grey,black,white,customized Color |
| Size: | 3X4m ;Customized Szie |
| Style: | Motorized Louvered Aluminium Pergola |
Motorized Aluminum Pergola In Grey For Outdoor Comfort
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
|---|---|
| Product Item: | Aluminium Pergola |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
260mm Blade Adjustable Louvre Roof Aluminum Pergola
| Color: | Grey,white,customized |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy |
| Size: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
| Surface Treatment: | Powder Coating,Anodic Oxidation |
| Blade: | 260mm |
External Facade Cover Adjustable Louvered Aluminum Pergola
| Color: | Grey,white,customized |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy |
| Size: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
| Surface Treatment: | Powder Coating,Anodic Oxidation |
| Blade: | 260mm |
4x4m 4x3m 3x3m Wall-mounted Aluminium Manual Louvered Pergola Gery Outdoor Garden Building
| Pergola Item: | Manual Louvered Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy Aluminum Pergola |
| Color: | Gery Manual Louvered Pergola |
| Feature: | Wall-Mounted Manual Louvered Pergola |
| Product Size: | 4*4 M, 4*3 M ,3*3 M Manual Louvered Pergola |
Custom 4x4m Wall-mounted Aluminium Manual Louvered Pergola Outdoor Garden Building
| Pergola Item: | Manual Louvered Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy Manual Louvered Pergola |
| Color: | White,Black,Gery Manual Louvered Pergola |
| Feature: | Wall-Mounted Manual Louvered Pergola |
| Product Size: | 4*4 M, 4*3 M ,3*3 M,6*3M Aluminum Pergola |
Electric Retractable Louvered Roof Systems Pvc Pergola Kits With Curtain
| Name: | Outdoor Motorized Aluminium Pergola Waterproof Louver Roof System |
|---|---|
| Application: | Arches, Arbours, Garden Pergolas |
| Material: | Pvc |
| Aluminum Thickness: | 2.0mm-3.0mm Garden Bioclimatic Aluminium Pergola |
| Frame Finishing: | Powder Coated |


